דמיינו את הסיטואציה הבאה: יום שבת, חום יולי אוגוסט… אתמול אחרי שחזרתם הביתה מארוחת שישי והשכבתם את כולם לישון.. אתה ובת הזוג שלך הרצתם את כל האפשרויות של מה אפשר לעשות למחרת…

איך שוב נעסיק את הילדים במשך שבת שלמה בלי להתחרפן? נישאר בבית? שום סיכוי היא אומרת! אז העלתם עוד ועוד רעיונות, חשבתם על היתרונות מול החסרונות והנה.. ממש לא מפתיע אבל בחרתם לקחת את כולם לאיזה פארק מים, חוף הים או בריכת השחייה שקרובה אליכם.

הרי זו הדרך היחידה שאפשר להעביר את השבת בכיף בלי להיצלות ולאפשר לילדים להנות ביחד. ארגנתם את כולם, אכלתם ארוחת בוקר מהירה. לקחתם כמובן את כל הבית כמו תמיד… הילדים כבר מוכנים וגם אתם…תכננתם לצאת ממש מוקדם אבל עם ילדים, אי אפשר באמת לתכנן שום דבר…

פתחתם את הרכב והנה כולם כבר צריכים להיכנס.. לחגור חגורות ולצאת לדרך. רק שכחתם משהו אחד! בחוץ 35 מעלות ובתוך הרכב חם עוד יותר. זה הזמן להגיד לכולם להמתין עוד כמה דקות כדי שתדליקו את המזגן ותצננו את הרכב. אם עדיין לא עשיתם זאת… זה הזמן! כך תשמרו על החניה שלכם מפני החום: באמצעות סוכך.

פתרון פשוט, מהיר וקל – סוכך אלומיניום שאותו קל מאוד להתקין יכול להפחית את רמת החום אצלכם ברכב ולשמור עליו מפני השמש הקודחת בעונה החמה של ישראל. בנוסף, הסוכך לא דורש בכלל שום תחזוקה, שכן הוא עשוי מחומר אלומיניום עמיד וחזק בפני כל נזקי מזג האוויר: שמש, רוח, גשם, ברד ושלג. ניתן לשלב את הסוכך עם בד כלשהו וכך להנות מפתרון קבוע המגן על הרכב שלנו לאורך כל ימות השנה.

היתרונות של סוכך שמגן על החניה שלנו:

1. מסייע להפחית את רמת החום בתוך הרכב
2. מגן מפני קרינת UV הנחשבת למסוכנת מאוד
3. מסייע לשמור על הרכב עצמו
4. מחזיק מעמד לאורך שנים רבות
5. מוצע במחיר משתלם במיוחד
6. התקנה קלה, קצרה ופשוטה
7. סוכך לרכב מגן על הרכב מפני צואה של יונים, עטלפים ושאר חיות

סוכך לחניה – איך זה עובד?

מומלץ לבחור בחברה המתמחה בייצור סוככים לחניות ורכבים בהזמנה אישית בהתאם לצרכים שלכם שכוללים את סוג הרכב וגודל החניה. חשוב לבחור סוכך שלא מפריע לרכבים החונים בסמוך אלינו, במידה ומדובר בחניה של בניין.

רשת האינטרנט היא הדרך הטובה ביותר לחפש חברה שתספק לכם פתרון הצללה התואם את הצרכים שלכם בצורה קלה ופשוטה.