הטכנולוגיה המתפתחת הביאה עמה שלל חידושים שתפקידם להפוך את החיים שלנו לקלים, פשוטים ונוחים יותר. אחד מהחידושים הללו הינו הראטן – חומר ממנו בדרך כלל נבנים רהיטי גן שונים. מדובר בחומר אסתטי, נאה ונוח, שהפך במשך השנים לפופולארי במיוחד בארץ. על אף המראה המעט שברירי שלו, הראטן נחשב לחומר חזק ועמיד במיוחד, ועל כן הוא מהווה פתרון מושלם לצורך בריהוט בחצר או בגינה. עם זאת, מדובר בחומר שהינו מעט רגיש לשמש, ומסיבה זו רצוי להניח את רהיטי הראטן במקום מוצל יחסית בחצר. הרי לפניכם כל מה שיש לדעת על שולחן ראטן.

מדוע כדאי לרכוש דווקא שולחן ראטן לחצר?

דוגמא לשולחן ראטן שתוכלו לרכוש אצלנו:

על אף שמזג האוויר בארץ נחשב לנוח יחסית, הרי שבחוץ, הרהיטים שלנו חשופים לשלל נזקים שונים, וביניהם לחות, גשם ושמש חזקה. בניגוד לשולחנות העשויים עץ, מתכת או חומרים אחרים, הרי שהראטן הינו חומר “גמיש” יחסית, היכול לעמוד בקלות בתנאי גשם ולחות – וזאת לעומת העץ, למשל, אשר עלול להעלות עובש ואף להתחיל להתפורר. גם רהיטים העשויים מתכת אינם רהיטים אידיאליים לחצר הבית, שכן לחות וגשם עלולים לגרום להם להחליד. מסיבה זו, ראטן נחשב לאחד החומרים הטובים והנוחים ביותר לחצר הבית או הגינה. בנוסף, הראטן אינו חומר מסיבי, עניין ההופך את הרהיטים לקלים יותר ומאפשר את הזזתם ממקום אחד לשני בקלות.

שולחן ראטן

שולחן ראטן

מהיכן ניתן לרכוש שולחן ראטן?

שולחן ראטן ניתן לרכוש משלל החנויות השונות – אינטרנטיות או פיזיות – העוסקות במכירת ריהוט לבית ולגן. עם זאת, לא כל ראטן אותו נראה בחנות הוא בהכרח ראטן איכותי, שכן קיימים רהיטים רבים העשויים ראטן סינטטי. מסיבה זו, חשוב מאוד להבין בדיוק ממה עשוי הרהיט וכיצד הוא יתנהג בתנאי לחות, גשם ושמש בטרם רכישתו. על מנת לרכוש שולחן ראטן שיחזיק מעמד למשך זמן רב, חשוב להקפיד לרכוש שולחן איכותי ועמיד ככל הניתן.

מהם המחירים של רהיטי גן אשר עשויים ראטן?

רהיטי גן העשויים ראטן אינם רהיטים יקרים מדיי בדרך כלל. עם זאת, חשוב מאוד לשים לב למחירים בהם אתם נתקלים. רהיטי גן אשר נמכרים במחירים נמוכים במיוחד צריכים להדליק לכם נורה אדומה, שכן סביר להניח שהם מיוצרים מחומרים סינטטיים ופחות עמידים. אין פירוש הדבר שצריך לקנות את רהיטי הראטן היקרים ביותר בחנות. חשוב מאוד למצוא את “שביל הזהב”, לבדוק היטב ממה עשויים הרהיטים ומהי רמת העמידות שלהם, וזאת על מנת שלא תידרשו להחליף את הרהיטים כל חצי שנה. אנו, ב”ארגמן”, מתמחים בייצור ריהוט גן מעוצב למרפסת ולגינה. צרו עמנו קשר עוד היום לקבלת פרטים נוספים.