רהיטי גן לגינה

רהיטי גן לגינה – סוגי חומרים מהם עשויים רהיטי גינה

מחפשים ריהוט גן מעץ? הגעתם למקום הנכון! בחירת רהיטי גן שמתאימים באופן מושלם לגינה שלנו מבחינת עמידות לאקלים, מבחינת התאמה דקורטיבית לשאר חלקי הבית ומבחינת פונקציונאליות מקסימאלית היא בחירה שדורשת מחשבה.

רבים מאיתנו עוברים כמה דורות של ריהוט גינה, מסוגים שונים ומשונים, עד שאנו מוצאים את המכסה לסיר שלנו, את הריהוט האידיאלי לגינה הפרטית שלנו.

ריהוט גן מעץ – חומרי הגלם, בהם משתמשים המעצבים, הנגרים וחברות עיצוב הרהיטים

לשם הרכבת ובניית ריהוט הגן, הם מגוונים ולכולם יש יתרונות ומעלות אל מול חסרונות ומגרעות ולכן חשוב לשים את הדגש על בחירה נכונה וחכמה של ריהוט גן לגינה או ריהוט גן יוקרתי.

ריהוט גן מאלומיניום הוא ריהוט עמיד לפגעי מזג האוויר הוא אינו מחליד, הוא קל לנשיאה ולהעברה ממקום למקום והוא גם קל לתחזוקה.
החיסרון של רהיטי גן מאלומיניום הוא המראה שלו, אך כיום הוא בא עם ליפוף של ראטן שנותן רהיט אלומיניום מעוצב להפליא למרפסת (לקטגורית ריהוט גן למרפסת) ולגן.

רהיטי גן

ריהוט גן מעץ, כמובן, אטרקטיבי מאוד למראה ומשווה אפקט של טבע ורעננות לכל גן ולכל גינה. ראוי לציון במיוחד הוא עץ הטיק, עץ מיוחד ומוזהב המגיע מבורמה, ארץ הזהב, שהוא עץ עמיד במיוחד כנגד פגעי מזג אוויר וכאשר מטפלים בו ומתחזקים אותו בצורה נכונה, הוא יכול לשמור על איכויותיו במשך שנים ארוכות במיוחד.

ריהוט גינה

סוג ריהוט אחר הוא ריהוט הגן הסינטטי המאופיין בחומר הנקרא ראטן.

זהו חומר אוורירי וקליל הנותן תחושה של טבע וטבעיות בכל מקום בו הוא נמצא. ריהוט מסוג ראטן מתאים מאוד למרפסות שמש ולמקומות חמים(למציאת סט ראטן לגינה).

הזכוכית המחוסמת היא זכוכית שעברה תהליכי חימום וקירור מהירים ולכן התקשתה והתחזקה פי כמה מעמידותה המקורית. ריהוט הגן העשוי זכוכית מחוסמת הוא ריהוט אלגנטי, דקורטיבי ויציב מאוד.

בחירת רהיטי גן חשובה אך היא יכולה להיות מהנה ומפנקת מאוד!

לשיחה עם נציג
השאירו מס׳ טלפון ונציג מקצועי יחזור אליכם בדק׳ הקרובות

תפריט

קטגוריות